Atribuită Cumpărare directă

Untul clasic de care va veti indragosti la sigur. Aroma sa deosebita si calitatea excelenta. Are un continut de umiditate foarte scazut.

Număr anunț
DA25090096
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 14 IASI (CUI 32240605)
Furnizor / câștigător
DELACO DISTRIBUTION SA (CUI 11411737)
Cod CPV
15530000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
262,50 RON
Valoare atribuită
262,50 RON
Data publicării
20.02.2020 00:00
Data finalizării
21.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

262,50 RON

din 262,50 RON estimat