Atribuită Cumpărare directă

Dezinsectie interior 11.490 mp * 0,14 lei/mp = 1.608,60 lei; Deratizare exterior 72.400 mp * 0,04 lei/mp = 2.896,00 lei; Deratizare interior 16.350 mp * 0,09 lei/mp = 1.471,50 lei. Pret total pachet servicii deratizare si dezinsectie 5.976,10 lei.

Număr anunț
DA25093029
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Dobrogea" al judetului Constanta (CUI 4300558)
Furnizor / câștigător
RUAL SERVICES S.R.L. (CUI 31102922)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.976,10 RON
Valoare atribuită
5.976,10 RON
Data publicării
20.02.2020 00:00
Data finalizării
21.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.976,10 RON

din 5.976,10 RON estimat