Atribuită Cumpărare directă

apa, servetele, rosii taiate, HOCHL.CASC.MASTER CH.CCA KG 4,000 MILKCOM TELEMEA VACA CCA. KG 2,410 CAROLI PARIZER DE PASARE KG 1,004 CAROLI PARIZER DE PASARE KG 0,996 SUNCA DIN PULPA PORC KG S KG 3,170 SUNCULITA TARAN. KG KG 1,096 MUSCHI FILE KG KG 2,645 CIOLAN P.FARA OS KG KG 6,760 COTLET PORC FARA OS KG KG 13,680 CARNACIORI AFUM.GAS.KG KG 15,730 CARNE TOCATA PORC KG KG 8,110 LAMAI 500G TR KG CI BU 3 CARTOFI ALBI +60 RO KG CI KG 14,060 CARTOFI ALBI +60 RO KG CI KG 13,820 CARTOFI ALBI +60 RO KG CI KG 13,820 CARTOFI ALBI +60 RO KG CI KG 13,480 CARTOFI ALBI +60 RO KG CI KG 13,400 CARTOFI ALBI +60 RO KG CI KG 13,340 CARTOFI ALBI +60 RO KG CI KG 13,300 CARTOFI ALBI +60 RO KG CI KG 13,300 CARTOFI ALBI +60 RO KG CI KG 13,280 CARTOFI ALBI +60 RO KG CI KG 13,260 CARTOFI ALBI +60 RO KG CI KG 12,600 VARZA ALBA RO KG C.I KG 26,120 GYERM.ATA PAIANJEN.8OUA25 PG 20 SALROM SARE GEMA MAR5KG SA 4 E.ANNA BOIA DULCE 100G BU 10 DELIKAT GAINA PA.2X400G-2 PG 8 DELACO BR.PUF.SMANTANA 14 BU 6 DELACO BR.PUFOASA CU HREA BU 3 DELACO CR.BRANZA VERDEATA BU 3 D.T.T.BRANZA DE BURDUF 40 BU 6 COVALACT UNT 80% 200G CA 2 ARDEI CUBURI 2,5KG BU 11 CART.PREPR.CG.9X9 2500G B BU 3 DELIKAT BORS LEGUME 165G PG 22 PRODLACTA SMANTANA 20% 90 GL 12

Număr anunț
DA25095529
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI (CUI 29356910)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39513200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.570,63 RON
Valoare atribuită
3.570,63 RON
Data publicării
20.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.570,63 RON

din 3.570,63 RON estimat