Atribuită
Cumpărare directă
PACHET" PIESE DE SCHIMB RESORT CTI CONFORM OFERTA 57/18.02.2019 Pechetul contiine: 1buc x Carcasa 2U DELL pentru R540 pret 2000 RON + TVA 1buc x Procesor server Intel XEON 4214-1buc; pret 2800 RON + TVA 1buc x Placă de bază server DELL R540 + controller PERC DELL -1buc; pret 2000 RON + TVA 1 buc x Memorie server DELL DDR4 16GB - prêt 600 RON + TVA 4 buc x Hard-disk server DELL 2TB SATA -4 buc; pret unitar 400 RON + TVA/ buc 2buc x Sursă server hot plug 750W Pret unitar 490 RON + TVA / buc Total pachet 9980 RON + TVA
- Număr anunț
- DA25078185
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA IANCU DE HUNEDOARA AL JUDETULUI HUNEDOARA (CUI 4374318)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 30230000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.980 RON
- Valoare atribuită
- 9.980 RON
- Data publicării
- 19.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.