Atribuită
Cumpărare directă
Prestatorul se obliga sa presteze servicii de formare profesionala - Performanță în sectorul public. Abordări practice în contextul modificărilor legislative in vederea dobandirii de noi cunostinte. Cursant din partea UATC Semlac: Condur Adrian Alin, la modulele Achizitii publice si Managementul sistemului de control intern/managerial, in data de 03.03.2020 si in data de 06.03.2020 conform oferta si fisa de inscriere.
- Număr anunț
- DA25097898
- Autoritate contractantă
- COMUNA SEMLAC (CUI 3518830)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
- Cod CPV
- 80530000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 462,18 RON
- Valoare atribuită
- 462,18 RON
- Data publicării
- 21.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.