Atribuită Cumpărare directă

35362995 PIEPT DEZ.INT.ATM CCA 4.5 35362995 PIEPT DEZ.INT.ATM CCA 4.5 35362995 PIEPT DEZ.INT.ATM CCA 4.5 35362995 PIEPT DEZ.INT.ATM CCA 4.5 35362995 PIEPT DEZ.INT.ATM CCA 4.5 35362995 PIEPT DEZ.INT.ATM CCA 4.5 58308719 AROVIT GEM ASOR.PATI5KG 42964056 BANEASA PESMET ALB 500G

Număr anunț
DA25046335
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU (CUI 2845508)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15897300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
537,51 RON
Valoare atribuită
537,51 RON
Data publicării
13.02.2020 00:00
Data finalizării
14.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

537,51 RON

din 537,51 RON estimat