Atribuită Cumpărare directă

Atribuirea achizitiei directe in SEAP constituie comanda ferma de livrare. Toner Xerox 006R01517 NEGRU, Original, OEM pt Xerox 7970 i

Număr anunț
DA25096944
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02560 (CUI 11906647)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
707,42 RON
Valoare atribuită
707,42 RON
Data publicării
21.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

707,42 RON

din 707,42 RON estimat