Atribuită Cumpărare directă

CLORURA DE SODIU 9 mg/ml -sac/punga x 250 ml

Număr anunț
DA25054616
Autoritate contractantă
SPITALUL DE URGENTA AL MAI "PROF. DR. DIMITRIE GEROTA"BUCURESTI (CUI 4283767)
Furnizor / câștigător
INFOMED FLUIDS SRL (CUI 16674718)
Cod CPV
33690000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.128,20 RON
Valoare atribuită
5.128,20 RON
Data publicării
14.02.2020 00:00
Data finalizării
17.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.128,20 RON

din 5.128,20 RON estimat