Atribuită
Cumpărare directă
• Cort cu bete 4 persoane, 1 camera • Cameră: 240 x 210 cm, Living jos: 3,9 m² • Montare simplă, datorită bețelor cu repere colorate. • Supratenta de deasupra livingului reduce condensul. • Material UPF 30 : permite luminii să pătrundă, dar filtrează razele UV. • Testat sub duș (ploaie tropicală): 200 mm de apă/ h/ m² • Rezistă la forța 6 - aproximativ 50 km/h | Test efectuat în tunel cu vânt • Husă cilindrică 57 x 13 cm, 30 litri, 6,7 kg
- Număr anunț
- DA25085612
- Autoritate contractantă
- COMUNA PREJMER (CUI 4688701)
- Furnizor / câștigător
- JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
- Cod CPV
- 39522530-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.985 RON
- Valoare atribuită
- 1.985 RON
- Data publicării
- 19.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.