Atribuită Cumpărare directă

LUCRARI DE MONTAJ OBIECTE SANITARE

Număr anunț
DA25083994
Autoritate contractantă
Scoala Generala "Kos Karoly" Gheorgheni (CUI 12789782)
Furnizor / câștigător
INTELLIGENTE HAUSTECHNIK SRL (CUI 37734090)
Cod CPV
45255400-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.329,05 RON
Valoare atribuită
1.329,05 RON
Data publicării
19.02.2020 00:00
Data finalizării
20.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.329,05 RON

din 1.329,05 RON estimat