Atribuită
Cumpărare directă
BROASCA INGR.PVC 20-NSL-1692-35-1101 6027719 BROASCA INGR.PVC 20-NSL-1685-25-1101 4005138 PROFIL ALU.TREC.DIF.NIVEL SAMP.S65SA93CM 1029050 DIBLU/SURUB FM-X5 10X115 64402b1011500 1020797 DIBLU NYLON+SURUB 6x60 1pg=50 buc 01140 1029338 MARKER PERMANENT 2000 NEGRU 1029793 MARKER PERMANENT 2000 ROSU 5012734 PICATURA GEL 3 G BL ST40075 1039856 CANAL CABLU(JGHEAB) 25X25 CU CAPAC 2M 1000206 CABLU MYYM 3X2,5 (H05VV-F) VML 1027622 BANDA ZIMTATA 2.5X200 36300M(P)252030C 1020378 STECHER CAUCIUC 1328 5000174 SILICON TRANSPAR 280ML UNIV. BISON (KA
- Număr anunț
- DA25085661
- Autoritate contractantă
- Liceul cu Program Sportiv Braila (CUI 4205564)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 403,04 RON
- Valoare atribuită
- 403,04 RON
- Data publicării
- 19.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.