Atribuită Cumpărare directă

saci aspirator 2set*215lei=430lei;serv zz albe 100buc*4.80lei=480lei;hig 400gr alba 24buc*5.10lei=122.40lei

Număr anunț
DA25052832
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PARFUM DE TEI CLUJ NAPOCA (CUI 4779001)
Furnizor / câștigător
DAVICOM SRL (CUI 17720855)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.032,40 RON
Valoare atribuită
1.032,40 RON
Data publicării
14.02.2020 00:00
Data finalizării
17.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.032,40 RON

din 1.032,40 RON estimat