Atribuită Cumpărare directă

punga tricamerala cu solutie de aminoacizi, emulsie lipidica si glucoza, cu administrare p evena periferica, cu osmolaritate de 750ml mosmol/l, cu volum de 1440ml !!!!!ATENTIE!!!CANTITATE NECESARA PANA LA 30.04.2020!!!!!

Număr anunț
DA25096796
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
Furnizor / câștigător
FRESENIUS KABI ROMANIA SRL (CUI 3391027)
Cod CPV
33692200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.880 RON
Valoare atribuită
2.880 RON
Data publicării
21.02.2020 00:00
Data finalizării
24.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.880 RON

din 2.880 RON estimat