Atribuită
Cumpărare directă
Pachet materiale de curatenie NUMAR DE REFERINTA: Pachet materiale de curatenie PRET DE CATALOG: 1.253,78 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 39831240-0 Produse de curatenie (Rev.2) DESCRIERE: Denumire UM Cantitate Pret unitar Valoare Carucior profesional TTS Italia,2x15 litri,cu storcator, c... mai departe
- Număr anunț
- DA25072083
- Autoritate contractantă
- Colegiul National "George Baritiu (CUI 5058585)
- Furnizor / câștigător
- ACE DISTRIBUTION SRL (CUI 32231046)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.253,78 RON
- Valoare atribuită
- 1.253,78 RON
- Data publicării
- 18.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.