Atribuită Cumpărare directă

conform descrierii + suport fixare

Număr anunț
DA25075322
Autoritate contractantă
UTILPUB PREST ECO SERV PPL SRL (CUI 39597606)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
38622000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
300,92 RON
Valoare atribuită
300,92 RON
Data publicării
18.02.2020 00:00
Data finalizării
19.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

300,92 RON

din 300,92 RON estimat