Atribuită Cumpărare directă

motorina EURO L, 430 l/luna x 5 luni (PNCCF) pe baza de card pt autoturismul TR-04-JLY pentru perioada 01.03.2020 - 31.07.2020

Număr anunț
DA25087809
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA TELEORMAN (CUI 9764176)
Furnizor / câștigător
LUKOIL ROMANIA SRL (CUI 10547022)
Cod CPV
09134200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.352,50 RON
Valoare atribuită
9.352,50 RON
Data publicării
20.02.2020 00:00
Data finalizării
20.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.352,50 RON

din 9.352,50 RON estimat