Atribuită
Cumpărare directă
1 EV2C04 Capse 24/6 1000buc/cutie EVOffice cut 3x 0,46; 2 EV4K04 Banda adeziva transparenta 19mm *33m EVOffice Buc 5 x0,38; 3 EV1L08 Fluid corector cu pensula pe baza de apa 20 ml EVOffice Economic Line Buc 4x 0,84; 4 EV3A13 Agrafe 28 mm 100 buc/cutie EVOffice cut 4x 0,49; 5 EG6F35 Plic A3 (320*420 mm) alb , siliconic, 120 gr/mp, clapa dreapta Buc 1000 x0,46; 6 EV4D02 Dosar sina carton alb EVOffice Buc 50 x0,24; 7 EV4D03 Dosar plic carton alb EVOffice Buc 700x 0,29; 8 EV3G02 Lipici stick 21 gr EVOffice Buc 50x 0,42; 9 EG4J02 Sfoara bumbac Buc 10 x2,28; 10 EV2D02AB Decapsator cu sistem de blocare EVOffice - albastru Buc 4 x0,84; 11 EV1I03NE Permanent marker EVOffice 8006- negru Buc 3x 0,30; 12 EV4K13T Banda adeziva transperenta 48mm *66m EVOffice Buc 4x 1,75.
- Număr anunț
- DA25060542
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL SPITAL TARGU OCNA (CUI 10167490)
- Furnizor / câștigător
- EVIDENT GROUP SRL (CUI 3645710)
- Cod CPV
- 30190000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 738,66 RON
- Valoare atribuită
- 738,66 RON
- Data publicării
- 17.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.