Atribuită Cumpărare directă

Spatiu publicitar, pentru anunt inchiriere spatii, in cotidianul Romania Libera - 2 aparitii, in data de 21 si 24 februarie 2020 - 115 cuvinte/ aparitie - 230.00 cuvinte x 0.44 = 101.20 lei Factura va fi emisa pe numele de RAADPFL Craiova - Centrul Multifunctional Craiova, str. Targului nr. 26. Persoana de contact: d-na Cringureanu Anisoara.:0748-579390. Dupa realizarea serviciilor de publicitate se va transmite in format electronic, pdf-ul si factura, cu cele 2 aparitii ale anuntului.

Număr anunț
DA25075698
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
ROFUSION ADVERTISING S.R.L. (CUI 38547529)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
101,20 RON
Valoare atribuită
101,20 RON
Data publicării
18.02.2020 00:00
Data finalizării
19.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

101,20 RON

din 101,20 RON estimat