Atribuită Cumpărare directă

PACHET ALIM DIVERSE,LEGUME NUMAR DE REFERINTA: PACHET ALIMENTE DIVERSE,FRUCTE, PRET DE CATALOG: 621,90 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: BUC COD SI DENUMIRE CPV: 15000000-8 Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2) DESCRIERE: ,BANANE 19KG,LAMAI 2KG,CLEMENTINE 20KG,CEAPA 15KG,TELINA 10KG,PASTARNAC 10KG,,MORCOV10KG,CARTOFI25KG,VERDEATA1BUC,VARZA 10KG,FASOLE BOABE 10KG mai putin

Număr anunț
DA25167627
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT MICUL PRINT (CUI 29347866)
Furnizor / câștigător
LUIGI SRL (CUI 2517969)
Cod CPV
15000000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
621,90 RON
Valoare atribuită
621,90 RON
Data publicării
02.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

621,90 RON

din 621,90 RON estimat