Atribuită Cumpărare directă

https://www.decathlon.ro/minge-h100-m1-copii-id_8407986.html

Număr anunț
DA25176937
Autoritate contractantă
Directia Judeteana De Sport Vrancea (CUI 4350599)
Furnizor / câștigător
ROUMASPORT SRL (CUI 23727785)
Cod CPV
37400000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134,42 RON
Valoare atribuită
134,42 RON
Data publicării
03.03.2020 00:00
Data finalizării
04.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134,42 RON

din 134,42 RON estimat