Atribuită Cumpărare directă

Crema de maini cu glicerina 150ml Farmec Crema pentru maini cu glicerina a fost special creata pentru ingrijirea delicata a mainilor, indeosebi a celor cu pielea deshidratata si aspra. Formula cu glicerina confera pielii un grad ridicat de emoliere si hidratare. Rezultatul: Maini frumoase, hidratate, catifelate, delicate si placute la atingere. Produs testat dermatologic !

Număr anunț
DA25176538
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA OLT (CUI 18264803)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI 10979365)
Cod CPV
33711400-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.635,90 RON
Valoare atribuită
1.635,90 RON
Data publicării
03.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.635,90 RON

din 1.635,90 RON estimat