Atribuită
Cumpărare directă
Calculator DELL Vostro 3671 MT Tower, Intel Core i5-9400, RAM 8GB, HDD 1TB, Intel UHD Graphics 630 + MONITOR LED PHILIPS, 24inch / panel (display) : 23,6 inch, 1920x1080dpi, Full HD, Black + MICROSOFT Windows 10 PROfessional, OEM DSP OEI, 64-bit, English (Nu este licenta electronica) - Se livreaza preinstalat direct de DELL Specificatii: • Procesor generatia a 9-a: Intel® Core™ i5-9400 Coffee Lake; Frecventa procesor: 2.9 GHz; Frecventa procesor turbo: max 4.1 GHz; Cache: 9 MB SMART; Nuclee: 6; Tehnologie: 14nm - CEL MAI NOU MODEL DE PROCESOR I5 (a 9-a generatie !!!) • Video: Placa Video: Integrata; Intel HD Graphics 630 • Memorie: RAM DDR4; Capacitate Memorie RAM: 8GB; Frecventa: 2666Mhz • Hard Disk: 3.5 inch S-ATA III 6Gb/s NCQ; Capacitate: 1 TB, 7200 rpm • Porturi: LAN: 10/100/1000 Mbps, Gigabit | WiFi 802.11bgn + Bluetooth 4.0, 2.4 GHz | USB 2.0: 4 | USB 3.0: 2 | VGA: 1 | HDMI: 1 | RJ-45: 1 | HD Audio: 5.1 surround, Waves MaxxAudio Pro • Multimedia: Unitate Optica: DVD+/-RW • Conectori frontali: 2xUSB 3.0 | Jack 3.5 mm | Card Reader: SD | Tastatura USB DELL | Mouse USB DELL
- Număr anunț
- DA25161508
- Autoritate contractantă
- COMUNA OSTROV (PRIMARIA OSTROV JUD. TULCEA) (CUI 4794079)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTECH SRL (CUI 15025380)
- Cod CPV
- 30213300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.522,69 RON
- Valoare atribuită
- 2.522,69 RON
- Data publicării
- 28.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.