Atribuită Cumpărare directă

disc debitat 230,lacat,gaz lampant,baterii,robinet,saci nylon,coada lopata,lacat,coltar imbinare,electrozi 2.5,balmale,coltare imbinare,ruleta,teava pvc,lacat,butuc.

Număr anunț
DA25106487
Autoritate contractantă
Serviciul Public Administrarea Cimitirului Municipal (CUI 15235102)
Furnizor / câștigător
SC BINALSIB SRL (CUI 11121385)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
392,38 RON
Valoare atribuită
392,38 RON
Data publicării
24.02.2020 00:00
Data finalizării
25.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

392,38 RON

din 392,38 RON estimat