Atribuită Cumpărare directă

Achizitia se face in cadrul proiectului de cercetare PCCDI_64_2018. Gold nanoparticles 40 nm, NHS functionalized, conjugation kit

Număr anunț
DA25123039
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare in Domeniul Patologiei si Stiintelor Biomedicale Victor Babes (CUI 13828251)
Furnizor / câștigător
REDOX LIFE-TECH SRL (CUI 30913330)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.826,31 RON
Valoare atribuită
4.826,31 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.826,31 RON

din 4.826,31 RON estimat