Atribuită Cumpărare directă

VA SOLICITAM DISPONIBILITATEA DE A OFERTA SI DE A ASIGURA PRESTAREA SERVICIULUI DE verificare tehnică periodica la 2 ani a centralelor termice - bl ANL(cf Odinului nr. 1007/2010, PT A1-2010)

Număr anunț
DA25117285
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL FOCSANI (CUI 4350645)
Furnizor / câștigător
PLUSSERVICE SRL (CUI 15818661)
Cod CPV
71630000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.250 RON
Valoare atribuită
8.250 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
28.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.250 RON

din 8.250 RON estimat