Atribuită Cumpărare directă

55165815 CARNE TOCATA PORC KG KG 15,960 1 285,22 74526682 VARZA MURATA RO KG C.I KG 18,840 1 117,11 32999971 PATRUNJEL LG RO C.I LG 10 1 11,45 37191376 MARAR RO. LG. C.I LG 10 1 9,56 76649375 SCANDIA BUCEGI PUI 200G CV 4 6 85,68 88216916 BANEASA SPAGHETTINI NR.3 PG 8 1 30,74 91135053 FINETI CREMA DUO1KG GL 1 1 20,51 24069122 POOF VRAJITURICA LAP25G CU 7 10 61,04 33703174 AVI OUA COD 2 CLASA L 60 BU 2 60 60,48 48608798 SALAM SANDWICH TOAST 730 BU 6 1 148,49 22652002 PULPA INF PUI OS IQF CG.1 BU 14 1 140,98 27476225 SPANAC TOCAT PORTII 250 BU 5 1 81,85 82246208 DANONE SMANTANA 18% 900G BU 3 1 35,25 76005057 NESTLE NESQUIK 4X25G PG 30 4 126,00 mai putin

Număr anunț
DA25108547
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 6 (CUI 29116365)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15897300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.214,37 RON
Valoare atribuită
1.214,37 RON
Data publicării
24.02.2020 00:00
Data finalizării
25.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.214,37 RON

din 1.214,37 RON estimat