Atribuită Cumpărare directă

Rama cu capac carosabila din fonta 785x620x600x080 mm inchidere, Clasa D400, incastrata in placa de beton1200x1200x200

Număr anunț
DA25174648
Autoritate contractantă
SC SERVICII PUBLICE IASI SA (CUI 27277063)
Furnizor / câștigător
TURNOMEX PHOENIX SRL (CUI 26745972)
Cod CPV
44423750-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.351 RON
Valoare atribuită
1.351 RON
Data publicării
02.03.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.351 RON

din 1.351 RON estimat