Atribuită Cumpărare directă

Servicii de spalatorie si de curatatorie care cuprind urmatoarele procese preluare, spalare, curatare si dezinfectie rufe, impachetare si livrare-10LUNI

Număr anunț
DA25111399
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Cronice Sebis (CUI 3861919)
Furnizor / câștigător
ECO CLEANING SERVICE SRL (CUI 19235067)
Cod CPV
98310000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.250 RON
Valoare atribuită
21.250 RON
Data publicării
24.02.2020 00:00
Data finalizării
25.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.250 RON

din 21.250 RON estimat