Atribuită Cumpărare directă

PACHET PRODUSE ALIMENTARE: 0.50L PEPSI REGULAR 5x 12x 2.34 ron 0.5L 7 UP 6x 6x 2.34 ron ARO MUSCHI FILE 10x 1x 22.01 ron DELACO CASCAVAL DEFAMILIE 6x 1x 28.44 ron FOX CREMWURSTI PORC 5x 1x 22.01 ron PIEPT PUI DEZOSAT PG CUMSECADE 5x 1x 13.75 ron 500G FINE LIFE PESMET 1x 6x 1.90 ron 20 OUA M VANBET 1x 20x 0.38 ron 5L MC ULEI FLOAREA SOARELUI 1x 1x 19.25 ron VARZA ALBA P 5x 1x 1.00 ron 85G 7 DAYS CROIS MAXCACAO 2x 20x 1.76 ron 80G 7 DAYS CROISS DOUBLE CA-VA 3x 20x 1.76 ron

Număr anunț
DA25111986
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA (CUI 2747321)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15897300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.013,43 RON
Valoare atribuită
1.013,43 RON
Data publicării
24.02.2020 00:00
Data finalizării
25.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.013,43 RON

din 1.013,43 RON estimat