Atribuită Cumpărare directă

DRUM UNIT BROTHER HL-5240DN,HL 5250 DR 3100 25000PAG DR3100 OEM

Număr anunț
DA25116488
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
633,74 RON
Valoare atribuită
633,74 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

633,74 RON

din 633,74 RON estimat