Atribuită Cumpărare directă

Lapte UHT 1.5% - 15 l x 4 lei Unt Baciul 65% 200 gr - 4 pch. x 6 lei Smantana 12% 900 gr - 2 gl x 7.30 lei Telemea de vaca - 4 kg x 18 lei

Număr anunț
DA25109699
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 3 (CUI 29055454)
Furnizor / câștigător
MERIDIAN AGROIND SRL (CUI 6675589)
Cod CPV
15500000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
170,60 RON
Valoare atribuită
170,60 RON
Data publicării
24.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

170,60 RON

din 170,60 RON estimat