Atribuită Cumpărare directă

servire pranz sportivi 72 portii perioada 24/29 feb 2020 (17,14 lei/portie/sportiv )

Număr anunț
DA25114524
Autoritate contractantă
CLUB SPORTIV HUNEDOARA (CUI 36495075)
Furnizor / câștigător
ALBATROS EXPRESS S.R.L. (CUI 33289410)
Cod CPV
55300000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
52,91 RON
Valoare atribuită
52,91 RON
Data publicării
24.02.2020 00:00
Data finalizării
24.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

52,91 RON

din 52,91 RON estimat