Atribuită Cumpărare directă

Transport juniori U9 pentru turneu 4 ( patru ) zile HUNEDOARA – BRASOV si retur + interior, Autocar 19+1 locuri per 27.02.2020 - 01 .03.2020 Transport juniori U13 pentru turneu 4 ( patru ) zile HUNEDOARA – BRASOV si retur + interior,Autocar 19+1 locuri per 27.02.2020 - 01 .03.2020

Număr anunț
DA25114555
Autoritate contractantă
CLUB SPORTIV HUNEDOARA (CUI 36495075)
Furnizor / câștigător
JULIA & OVI TRANSCOM SRL (CUI 27945723)
Cod CPV
60140000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5 RON
Valoare atribuită
5 RON
Data publicării
24.02.2020 00:00
Data finalizării
25.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5 RON

din 5 RON estimat