Atribuită
Cumpărare directă
ServiciiIe includ: - un raport zilnic de monitorizare pe cuvintele cheie indicate de client, - un raport lunar de analiza media cantitativa si calitativa - flux de stiri regionale Muntenia, - serviciu de stiri din administratia publica. Sunt monitorizate: presa scrisa centrala, presa scrisa locala din judetul Constanta si posturile nationale radio-Tv. •Raportul de monitorizare cuprinde titlurile articolelor, grupate pe categoriile de interes, cu link catre imaginea scanata/captura radio-tv. De asemenea, în tabel se regasesc toate informatiile de interes: numele ziarului/emisiunii, autorul articolului, pagina de aparitie/ora de difuzare, o apreciere calitativa a autorului articolului (pozitiv, negativ, neutru). • fluxul de stiri regionale Muntenia ofera cele mai variate tipuri de informatii din domeniile: politic, administrativ, financiar-economic si bancar, social, religios, cultural, juridic, stiintific, sportiv, fapt divers, divertisment etc. petrecute la nivel regional. • serviciul de stiri din administratia publica - cuprinde stirile din domeniile: administratie publica, social. Serviciile se vor presta in perioada 01.03.2020-31.12.2020 (10 luni). Conform contract.
- Număr anunț
- DA25116687
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Impozite, Taxe si alte Venituri ale Bugetului Local (CUI 14260477)
- Furnizor / câștigător
- AGENTIA NATIONALA DE PRESA AGERPRES (CUI 24292654)
- Cod CPV
- 92400000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.500 RON
- Valoare atribuită
- 21.500 RON
- Data publicării
- 25.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.