Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine urmatoarlee echipamente si accesorii pentru instalare sistem supraveghere video: Modul de transmisie/receptie, la distanta, CU PROTECTIE LA SUPRATENSIUNE 12 buc Sursa 5 A cu back-up 1 buc UPS "BRAUN GROUP" Brand cu AVR 1 buc Cabinet metalic standard 19" pentru telecomunicatii 1 buc Acumulator* 7 AH/12V, dim: 151x65x95mm, greutate ≈ 2kg 1 buc HDD WD Purple 1TB, 5400rpm, 64MB cache, SATA III 1 buc Canal cablu 16X20 10 m Cablu FTP cat5E halogen-free 24AWG 120 m Pretul contine manopera de instalare.

Număr anunț
DA25111995
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DE TRANSPORT FEROVIAR "ANGHEL SALIGNY (CUI 4375186)
Furnizor / câștigător
ELECTRIC STANDARD PREST SRL (CUI 9178894)
Cod CPV
32235000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.967,88 RON
Valoare atribuită
5.967,88 RON
Data publicării
24.02.2020 00:00
Data finalizării
25.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.967,88 RON

din 5.967,88 RON estimat