Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine urmatoarele echipamente si accesorii pentru instalare sistem supraveghere video. DVR 8 canale Hikvision TurboHD 4.0 FullHD 1080p, inregistreaza 8 camere video 1 buc Modul de transmisie/receptie, la distanta, CU PROTECTIE LA SUPRATENSIUNE 16 buc Sursa 5 A cu back-up UPS "BRAUN GROUP" Brand cu AVR 1 buc Acumulator* 7 AH/12V, dim: 151x65x95mm, greutate ≈ 2kg 2 buc HDD WD Purple 2TB, 5400rpm, 64MB cache, SATA III 1 buc Rack Server START.LAN 19 inch 6U 600x450mm Negru STLWMC-4U 1 buc Canal cablu 16X20 50 m Cablu FTP cat5E halogen-free 24AWG 200 m Pretul contine manopera de instalare

Număr anunț
DA25112140
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DE TRANSPORT FEROVIAR "ANGHEL SALIGNY (CUI 4375186)
Furnizor / câștigător
ELECTRIC STANDARD PREST SRL (CUI 9178894)
Cod CPV
32235000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.709,44 RON
Valoare atribuită
8.709,44 RON
Data publicării
24.02.2020 00:00
Data finalizării
25.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.709,44 RON

din 8.709,44 RON estimat