Atribuită
Cumpărare directă
BANDA ADEZ.PVC, POWER TAPE 50MX50MM-NEGRU,SURUB CAP HEXAGON DIN933-8.8 M6X80,PIULITA METRIC 6 DIN 934-8,SURUB CAP HEXAGON DIN933 M6X60 DIN933-8.8,MARKER PERMANENT SHARPIE-PROFESSIONAL,FASETE PLASTIC UBN 7.5X360MM,MANUSI MAPA ULTRANE GRIP 562,NOVOBOND D3 ADEZIV PTR.LEMN 5KG,BATERII R3 VARTA 4903, LANTERNA DE CAP,DISC TAIERE METAL 230X1.9X22.23,DISC TAIERE METAL 300X2.8X25.4-T41,ELECTROZI SUPERTIT FIN 2.5,PIULITA METRIC 10 DIN 934-8,SURUB METRIC DIN933-8.8 M10X80,SURUB TABLA DIN7504P 3.9X19,MOTIP GREASE SPRAY VASELINA PTFE,0938 M3 100X20MM COLTAR BICROMAT
- Număr anunț
- DA25114601
- Autoritate contractantă
- TEATRUL DE NORD SATU MARE (CUI 3897220)
- Furnizor / câștigător
- SAMFERO SRL (CUI 11956327)
- Cod CPV
- 44173000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.027,18 RON
- Valoare atribuită
- 2.027,18 RON
- Data publicării
- 24.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.