Atribuită Cumpărare directă

GIGAZYME (concentrat) – Detergent ENZIMATIC pentru instrumentarul chirurgical si endoscoape. Este un agent de curatare foarte eficient, special destinat pentru curatarea manuala si automata a endoscoapelor. Utilizabil de asemenea pentru instrumentele chirurgicale/medicale si este ideal pentru utilizarea in bai cu ultrasunete. Excelenta putere de curatare. Nu face spuma. Nu lasa reziduuri. Parfum placut. In majoritatea cazurilor, o dilutie de 0.5% - 1% este suficienta. Ambalaje disponibile : flacon de 2 litri. Producator : Schulke & Mayr GmbH Germania. Pret: /flacon 2 litri.Produsul va fi insotit la livrare de fisa tehnica, fisa de securitate, copie aviz emis de MS in valabilitate, certificat de calitate/lot.

Număr anunț
DA25128925
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC NEGRESTI OAS (CUI 3963960)
Furnizor / câștigător
INTERCOOP SRL (CUI 4275950)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.096 RON
Valoare atribuită
3.096 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.096 RON

din 3.096 RON estimat