Atribuită Cumpărare directă

Fasa elastica confectionate dintr-un amestec de bumbac, poliamide si vascoza, ce asigura o elasticitate de 150% si impiedica alunecarea. Tesatura hipoalergenica, ce permite respiratia tegumentului. Cu cleme metalice pentru o fixare corespunzatoare. Dimensiuni : 10cm/4.5m. Ambalaj individual; Marcaj CE

Număr anunț
DA25119570
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal "Dr. Teodor Andrei" Lugoj (CUI 2501652)
Furnizor / câștigător
PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
Cod CPV
33141113-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
151,68 RON
Valoare atribuită
151,68 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

151,68 RON

din 151,68 RON estimat