Atribuită Cumpărare directă

MUFE RJ45 Cat6. pt. FTP, 50 buc ROLA CABLU UTP Cat6, 100m Mouse Asus WT425 SSD Samsung 60 EVO 1TB SSD TONER hp CF230A

Număr anunț
DA25123329
Autoritate contractantă
APA CANAL SIBIU SA (CUI 2684940)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
44321000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.315 RON
Valoare atribuită
2.315 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.315 RON

din 2.315 RON estimat