Atribuită Cumpărare directă

GRASSOLIND - Pansament tip plasa impregnat cu unguent neutru, 10 x 10 cm PEHA HAFT - Bandaj de fixare autoadeziv, 6 cm x 20 m

Număr anunț
DA25123418
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
Furnizor / câștigător
PAUL HARTMANN SRL (CUI 3102390)
Cod CPV
33141110-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
250,40 RON
Valoare atribuită
250,40 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

250,40 RON

din 250,40 RON estimat