Atribuită Cumpărare directă

Servicii de colectare a deseurilor menajere

Număr anunț
DA25135356
Autoritate contractantă
GRADINI?A CU PROGRAM NORMAL ALBINU?A NR 1 ZARNE?TI (CUI 29413250)
Furnizor / câștigător
VECTRA SERVICE SRL (CUI 6816530)
Cod CPV
90511000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.778,44 RON
Valoare atribuită
9.778,44 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
02.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.778,44 RON

din 9.778,44 RON estimat