Atribuită Cumpărare directă

Furnizare covoras intrare antiderapant 60x90cm in cantitate de 8 bucati.

Număr anunț
DA25156879
Autoritate contractantă
ORASUL CHITILA (CONSILIUL LOCAL CHITILA) (CUI 4420848)
Furnizor / câștigător
HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
Cod CPV
39531000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
523,70 RON
Valoare atribuită
523,70 RON
Data publicării
28.02.2020 00:00
Data finalizării
02.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

523,70 RON

din 523,70 RON estimat