Atribuită Cumpărare directă

5 x DigiNet Business Acces internet (PPPoE) 300 Mbps 1 x DigiNet Business Acces internet (PPPoE) 1000 Mbps 7 x Digi Tel Conect 2 Abonament lunar : 360 lei + TVA.

Număr anunț
DA25127048
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Nicolae Dragan" Galda de Jos (CUI 12828245)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.640 RON
Valoare atribuită
8.640 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.640 RON

din 8.640 RON estimat