Atribuită
Cumpărare directă
Societatea comerciala S.C. MRF SPOT CLEANING S.R.L., cu sediul social in loc. Cluj Napoca, str. Donath, nr. 174, ap. 3, jud. Cluj, inregistrata la ORC Cluj la nr. J12/4374/2016, Cod Unic de Identificare 26842280, avand cont IBAN RO53BTRLRONCRT0377167101, deschis la Banca Transilvania, reprezentata prin Dl. Farcas Marius Melinte in calitate de administrator, are ca obiect de activitate servicii de curatenie. Societatea presteaza servicii de curatenie cu profesionalism si seriozitate si dispune de un personal atent instruit si de incredere, care, cu seriozitate si perseverenta face ca activitatea de curatenie sa fie una placuta pentru toti clientii nostrii. Activitatile de curatenie vor fi efectuate numai de personalul angajat cu carte de munca si intruit referitor la modul de conduita. Pentru asigurarea unei garantii suplimentare privind eficienta si corectitudinea executarii serviciului de curatenie societatea MRF Spot Cleaning SRL va incheia o asigurare de raspundere civila pentru eventuale daune sau distrugeri, cu GROUPAMA asigurari la o valoare de 5000 euro pe eveniment. Echipa specializata de curatenie va efectua aceasta activitata la orele cu un flux redus de personal (angajatii primariei) in baza graficelor stabilite de comun accord, cu reprezentantii primariei. Avand in vedere suprafetele prevazute in caietul de sarcini, apreciem, ca, curatenia trebuie efectuata de 2 angajati ai societatii noastre. Conform ofertei inaintate catre dumneavoastra.
- Număr anunț
- DA25144350
- Autoritate contractantă
- COMUNA JUCU (PRIMARIA) (CUI 4426212)
- Furnizor / câștigător
- MRF SPOT CLEANING SRL (CUI 36842280)
- Cod CPV
- 90910000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 69.600 RON
- Valoare atribuită
- 69.600 RON
- Data publicării
- 27.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.