Atribuită Cumpărare directă

Capsator de piele / skin stapler , de unica folosinta, steril - cu 35 capse 7.3×4.2mm

Număr anunț
DA25124876
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BISTRITA (CUI 4347593)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
Cod CPV
33141120-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
412,40 RON
Valoare atribuită
412,40 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

412,40 RON

din 412,40 RON estimat