Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de publicare a proiectului ”Sprijinirea funcționării Autorității de Audit la standarde europene”, cod proiect 2.1.016. Anunţul va purta data de 28.02.2020. Anunţul privind finalizarea proiectului cod 2.1.016 trebuie să respecte cerinţele Ordinului M.F.E. nr. 2640/2015 privind aprobarea Manualului de Identitate Vizuală pentru Instrumente Structurale 2014 – 2020 în România, cu modificările şi completările ulterioare(https://www.fonduri-e.ro/images/files/transparenta/comunicare/2018/MIV_29_ianuarie2018_SGuv.pdf). Prestatorul are obligaţia publicării anunţului după obţinerea avizului “Bun de tipar” din partea autorităţii contractante.
- Număr anunț
- DA25140324
- Autoritate contractantă
- Curtea de Conturi a Romaniei (CUI 4265922)
- Furnizor / câștigător
- ANTENA 3 SA (CUI 15971591)
- Cod CPV
- 79970000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 900 RON
- Valoare atribuită
- 900 RON
- Data publicării
- 27.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.