Atribuită Cumpărare directă

PUBLICARE ANUNT COTIDIAN "NATIONAL" DATA APARITIEI 04.03.2020 ANUNT 532 CUVINTE FACTURA SI UN ZIAR SE VOR TRIMITE GRATUIT PE ADRESA AUTORITATII CONTRACTANTE IN DATA PUBLICARII SE VA TRIMITE UN EMAIL CU ZIARUL IN FORMAT PDF

Număr anunț
DA25144486
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 2 (CUI 17093691)
Furnizor / câștigător
ROFUSION ADVERTISING S.R.L. (CUI 38547529)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
148,96 RON
Valoare atribuită
148,96 RON
Data publicării
27.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

148,96 RON

din 148,96 RON estimat