Atribuită Cumpărare directă

TERMOMETRU ELECTRONIC ENERGY PS 7420

Număr anunț
DA25141165
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA CARAS-SEVERIN (CUI 3228160)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
38412000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
413,08 RON
Valoare atribuită
413,08 RON
Data publicării
27.02.2020 00:00
Data finalizării
02.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

413,08 RON

din 413,08 RON estimat