Atribuită Cumpărare directă

DOSAR CU SINA CARTON

Număr anunț
DA25124881
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI SATU MARE (CUI 4247381)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI 7559248)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
671,15 RON
Valoare atribuită
671,15 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

671,15 RON

din 671,15 RON estimat